piątek, 4 lipca 2014

Red dress


"Nic tak nie działa jak C Z E R W O N A sukienka " i U S T A w rzeczy samej !!
Dziś nieco całuśnie, wykorzystam ten post aby dać wam kochane, kilka wskazówek jak wybrać 
♥ ideał ♥

Uwielbiany przez większość kobiet, jest uniwersalny dobrany w odpowiedniej tonacji pasuje każdej z nas (serio!)
Wybrany jako total look działa zawsze!!

C Z E R W O N Y
Umiejętność przemycania czerwieni w makijażu jest nie lada sztuką, bo tak naprawdę nigdy nie wiemy jaki kolor wybrać. Wizyta w drogerii zazwyczaj kończy się fiaskiem...
Osobiście uwielbiam czerwone szminki, a jeszcze kiedyś bałam się tego koloru (bezpodstawnie)
dziś kolorowe usta ( i brwi w rzeczy samej ) są moim znakiem rozpoznawczym ;-) Najchętniej nie rozstawała bym się ze szminką ani na chwilę :-) 


Jaki kolor wybrać?!

Po 1: Oswój kolor
Jeśli nigdy nie malowałaś się kolorowymi szminkami, będziesz się dziwnie czuła z tym kolorem na ustach.
Moja rada:  zacznij od kolorowych "masełek", przeżywających swego czasu rozkwit. Mają delikatny pigment dzięki czemu pozwolą przyzwyczaić się do kolorowych ust.

Po 2: Przy doborze koloru nie "maziaj" szminki po dłoni.
Zawsze w drogerii masz całe wymalowane dłonie?! - a przecież kolor dłoni nie odpowiada kolorowi ust i zawsze dany odcień inaczej prezentować się będzie na ustach a inaczej na dłoni 
( zważywszy na czerwień wargową - spowodowaną silnym unerwieniem  oraz unaczynieniem tejże okolicy )
 Moja rada: rozkręć szminkę i dołóż do ust, w ten sposób sprawdzisz jak wybrany kolor (wstępnie) prezentować będzie się z Twoją cerą i kolorem tęczówki. Ważne ażebyś wiedziała jakim typem kolorystycznym jesteś ( zimna/ciepła ) dzięki czemu będzie Ci łatwiej wybrać swój ideał.

Po 3: Staraj się używać konturówki 
Dzięki umiejętności posługiwania się konturówką, idealnie wyrysujesz kontur Twoich ust, ukryjesz wszelkie mankamenty - powiększysz usta zupełnie za darmo !!
Moja rada: Ćwicz w domu, rysuj usta na wszelkie możliwe sposoby dzięki czemu wprawisz dłoń i sama sprawdzisz w jaki kształt pasuje Tobie najlepiej.

Po 4: Eksperymentuj i baw się

Bo makijaż to przede wszystkim dobra zabawa !!Stylizacja za "grosik" wszystko oprócz wisiorka wyszperałam na allegro za grosze ;-)


 
Click G+ if you like